До завершення строку на реєстрацію структури власності та оновлення даних про КБВ залишилось

12
Днів
01
Годин
52
Хвилин
52
Секунд

Розкриття структури власності та подання інформації про КБВ

З 11 липня 2021 року, набрав законної сили наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності».

Таким чином, у період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (далі - КБВ).

Структура власності є офіційним документом, який з метою встановлення КБВ має в обов'язковому порядку надаватись державному реєстратору.

ВАЖЛИВО

За неподання або несвоєчасне подання держреєстраторові інформації про кінцевих бенефіціарних власників керівникові (уповноваженій особі) юрособи загрожує адмінштраф від 17000 до 51000 грн (ч. 6 ст. 166-11 КУпАП).

ПОРЯДОК

4 простих кроки для держрєстрації КБВ у ТОВ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ОНЛАЙН або в офісі 

До
30-ти хв

Консультація щодо оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (далі - КБВ)

Укладення угоди та отримання необхідних даних про КБВ

До
1 год

Укладаємо угоду (онлайн або в офісі) та отримуємо від вас необхідні дані для оновлення структури власності вашого підприємства

ЗАПОВНЕННя заявки ТА ПОДАННЯ на держреєстрацію

До
2-ох год

Заповнюємо реєстраційні документи та подаємо їх реєстратору для внесення даних про кінцевого бенефіціарного власника у державний реєстр

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ про внесені зміни

До
2-ох днів

Отримуємо інформацію про внесені (оновлені) зміни щодо структури власності вашої фірми та дані про кінцевого бенефіціарного власника. Подаємо інформацію Вам.

Вартість державної реєстрації - 1499,00 грн.

строк виконання - до двох робочих днів

ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У СТРУКТУРУ ВЛАСНОСТІ ВАШОЇ КОМПАНІЇ ЩОДО КБВ ЗА 2 РОБОЧІ ДНІ - ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

НАШІ КОНТАКТИ

м. Львів, пл. Соборна, 12А
CRM-форма з'явиться тут